EnglishDeutschČeskyFrançaisItalianoBahasa Indonesia

iRevo se představuje

Nezávislé REVOLUTION, iRevo*, je tendence v mezinárodní komunistické organizaci mládeže REVOLUTION, skládající se z Revo Německo, Revo Švýcarsko a poloviny Reva Česko a mající podporu i v dalších zemích. Nezávislá tendence byla ustanovena na REVOCAMPu 2006 v Liberci, krátce po Druhé mezinárodní konferenci delegátů REVOLUTION v Praze, které se frakce Ligy v REVO pokusila využít k ustavení nadvlády Ligy nad všemi sekcemi REVOLUTION.

Chcete-li nás kontaktovat, pošlete prosím e-mail jedné ze skupin nebo pošlete vzkaz na fórum Revo Německa. Pokusíme se vytvořit další ucelenější prohlášení, jak rychle to jen bude možné. Naše politika je nejlépe vyjádřena v kritických dokumentech určených Konferenci, dokumenetech z dílen REVO Německo a REVO Česko, stejně jako v prohlášení všech nezávislých delegátů Konference, kteří byli donuceni z ní odejít.

Na této stránce budeme publikovat všechny dokumenty týkající se boje za vytvoření iRevo – ne proto, že bychom se domnívali, že naše malá skupina je tak důležitá, ale proto že diskutované problémy, jako např. význam „nezávislé organizace mládeže“, jsou důležité i pro širší hnutí.

* Důkazem, že jsme vždy připraveni naslouchat a užívat dobrých návrhů pocházejících i od L5I je i naše jméno „iRevo“ (Děkujeme Joshi!)

Boj za práva mladých lidí není terorismus


Bojuj proti WEF!

Světovému ekonomickému fóru v Davos, Švýcarsko


Ruce pryč od KSM!


Svobodu pro Mária Banga!


Dokumenty

iRevo se představuje - iRevo

Demokratický centralismus bez demokracie

Apel proti vylučování - vedení českého REVA

Apel proti vyloučení - REVO Praha

My existujeme a bojujeme! - REVO/AU

Revoluční Opozice - A., REVO/CZ

Kritické zamyšlení pro nadcházející konferenci - REVO/DE

Bilancování práce RIC 2005-2006 - S., REVO/CZ